51. PASEO BERRIKO IGERIALDIA
Toggle navigation
51. PASEO BERRIKO IGERIALDIA
Hasiera
Izen-emateak
Izena eman
Izen-emateak kontsultatu
Informazioa
Dokumentuak
Berriak
Sailkapena
EU
ES - Español
EU - Euskara
Sailkapenak
Aukeratu proba bat bere sailkapena ikusteko
CLASIFICACION ABSOLUTA
CLASIFICACION INFANTIL
CLASIFICACION ABSOLUTA
CLASIFICACION INFANTIL
ABSOLUTA
DESCALIFICADOS
[Categoría]
MASTER_F
MASTER_M
MASTER+_F
MASTER+_M
SENF
SENM
VETA1F
VETA1M
VETA2F
VETA2M
[Sexo]
F
M
PUESTO
DORSAL
APELLIDOS
NOMBRE
SEXO
TIEMPO OFICIAL
PROVINCIA
POBLACIÓN
KM/H
DIFERENCIA - 1º
PU_EUS_CAT
CATEGORIA
Ver ficha
1
209
GODOY MARTINEZ
MARCOS
M
00:34:59
RIOJA (LA)
LOGROÑO
11:49
1
SENM
Ver ficha
2
130
ARRUABARRENA MAYOR
UNAI
M
00:36:39
GIPUZKOA
HENDAYA
12:23
0:01:40
2
SENM
Ver ficha
3
217
GOÑI IRADI
LUIS
M
00:37:25
GIPUZKOA
HERNANI
12:39
0:02:26
1
MASTER+_M
Ver ficha
4
323
VÁZQUEZ ORBAICETA
GONZALO
M
00:37:31
NAVARRA
OLAZ (VALLE DE EGÜES)
12:41
0:02:32
3
SENM
Ver ficha
5
216
GOÑI SAIZAR
ENAITZ
M
00:37:37
GIPUZKOA
HERNANI
12:43
0:02:38
4
SENM
Ver ficha
6
259
LABAKA ALDEKOA
XABIER
M
00:37:39
GIPUZKOA
BERGARA
12:43
0:02:40
5
SENM
Ver ficha
7
230
IRIARTE LARRALDE
AMAIA
F
00:37:40
NAVARRA
BURLADA
12:44
0:02:41
1
SENF
Ver ficha
8
319
USECHI ELIZARI
GUILLERMO
M
00:38:48
BARCELONA
BARCELONA
13:07
0:03:49
6
SENM
Ver ficha
9
157
CABALLERO ECHEVERRIA
JAIME
M
00:38:54
GIPUZKOA
SAN SEBASTIAN
13:09
0:03:55
1
MASTER_M
Ver ficha
10
306
TORRES CENTENO
RUBÉN
M
00:38:54
BIZKAIA
ERMUA
13:09
0:03:55
7
SENM
Ver ficha
11
325
VILARIÑO FACAL
ANDER
M
00:39:07
GIPUZKOA
SAN SEBASTIÁN
13:13
0:04:08
2
MASTER_M
Ver ficha
12
257
MATEOS MATEOS
IOSEBA
M
00:39:17
GIPUZKOA
IBARRA
13:17
0:04:18
8
SENM
Ver ficha
13
294
SAGARZAZU CASTRO
UNAI
M
00:39:22
GIPUZKOA
USURBIL
13:18
0:04:23
9
SENM
Ver ficha
14
223
HORCADA IRIARTE
PABLO
M
00:39:25
NAVARRA
IRUÑA
13:19
0:04:26
10
SENM
Ver ficha
15
263
NANCLARES IBARGUTXI
XABIER
M
00:39:29
ARABA-ÁLAVA
VITORIA-GASTEIZ
13:21
0:04:30
11
SENM
Ver ficha
16
112
ALONSO FERNANDEZ
ITXASO
F
00:39:31
BIZKAIA
BILBAO
13:21
0:04:32
2
SENF
Ver ficha
17
146
BARRIOLA AZALDEGUI
ARKAITZ
M
00:39:32
GIPUZKOA
OIARTZUN
13:22
0:04:33
3
MASTER_M
Ver ficha
18
251
MARIMON ORTIZ DE ZARATE
TXEMA
M
00:39:32
GIPUZKOA
DONOSTIA-SAN SEBASTIAN
13:22
0:04:33
2
MASTER+_M
Ver ficha
19
212
GÓMEZ ESPINOSA
ANDREA
F
00:39:35
NAVARRA
BURLADA
13:23
0:04:36
3
SENF
Ver ficha
20
161
CHRISTOPHE MARCEL
ATTRAIT
M
00:39:37
-1
ANGLET
13:23
0:04:38
4
MASTER_M
Ver ficha
21
245
LOYOLA IRIONDO
RAFAEL
M
00:39:45
GIPUZKOA
DONOSTIA
13:26
0:04:46
3
MASTER+_M
Ver ficha
22
168
ECHARRI ANTOÑANZAS
JAVI
M
00:40:09
GIPUZKOA
DONOSTIA
13:34
0:05:10
4
MASTER+_M
Ver ficha
23
228
ILZARBE DAZA
JUNE
F
00:40:11
GIPUZKOA
DONOSTIA
13:35
0:05:12
4
SENF
Ver ficha
24
328
ZUBELDIA MENDIZABAL
RAFAEL
M
00:40:11
GIPUZKOA
AZPEITIA
13:35
0:05:12
5
MASTER+_M
Ver ficha
25
115
ALVITE BERGARA
NEREA
F
00:40:20
ARABA-ÁLAVA
OION
13:38
0:05:21
5
SENF
Ver ficha
26
685
ZAPATERÍA GOIENA
EVA
F
00:41:02
NAVARRA
BARAÑAIN
13:52
0:06:03
6
SENF
Ver ficha
27
490
HIRIART
EMMANUEL
M
00:41:05
PIRINEOS ATLÁNTICOS
BAIONA
13:53
0:06:06
5
MASTER_M
Ver ficha
28
643
SOLÉ PUÉRTOLAS
ÒSCAR
M
00:41:08
LLEIDA
LLEIDA
13:54
0:06:09
6
MASTER+_M
Ver ficha
29
288
RAMOS GONZALEZ
JON
M
00:41:25
GIPUZKOA
URNIETA
14:00
0:06:26
12
SENM
Ver ficha
30
239
LANIELLA FERNANDEZ
IGOR
M
00:41:26
GIPUZKOA
DONOSTIA
14:00
0:06:27
6
MASTER_M
Aurreko
/
17
Hurrengo
Ver ficha
1
MARCOS GODOY MARTINEZ
00:34:59
Ver ficha
2
UNAI ARRUABARRENA MAYOR
00:36:39
Ver ficha
3
LUIS GOÑI IRADI
00:37:25
Ver ficha
4
GONZALO VÁZQUEZ ORBAICETA
00:37:31
Ver ficha
5
ENAITZ GOÑI SAIZAR
00:37:37
Ver ficha
6
XABIER LABAKA ALDEKOA
00:37:39
Ver ficha
7
AMAIA IRIARTE LARRALDE
00:37:40
Ver ficha
8
GUILLERMO USECHI ELIZARI
00:38:48
Ver ficha
9
JAIME CABALLERO ECHEVERRIA
00:38:54
Ver ficha
10
RUBÉN TORRES CENTENO
00:38:54
Ver ficha
11
ANDER VILARIÑO FACAL
00:39:07
Ver ficha
12
IOSEBA MATEOS MATEOS
00:39:17
Ver ficha
13
UNAI SAGARZAZU CASTRO
00:39:22
Ver ficha
14
PABLO HORCADA IRIARTE
00:39:25
Ver ficha
15
XABIER NANCLARES IBARGUTXI
00:39:29
Ver ficha
16
ITXASO ALONSO FERNANDEZ
00:39:31
Ver ficha
17
ARKAITZ BARRIOLA AZALDEGUI
00:39:32
Ver ficha
18
TXEMA MARIMON ORTIZ DE ZARATE
00:39:32
Ver ficha
19
ANDREA GÓMEZ ESPINOSA
00:39:35
Ver ficha
20
ATTRAIT CHRISTOPHE MARCEL
00:39:37
Ver ficha
21
RAFAEL LOYOLA IRIONDO
00:39:45
Ver ficha
22
JAVI ECHARRI ANTOÑANZAS
00:40:09
Ver ficha
23
JUNE ILZARBE DAZA
00:40:11
Ver ficha
24
RAFAEL ZUBELDIA MENDIZABAL
00:40:11
Ver ficha
25
NEREA ALVITE BERGARA
00:40:20
Ver ficha
26
EVA ZAPATERÍA GOIENA
00:41:02
Ver ficha
27
EMMANUEL HIRIART
00:41:05
Ver ficha
28
ÒSCAR SOLÉ PUÉRTOLAS
00:41:08
Ver ficha
29
JON RAMOS GONZALEZ
00:41:25
Ver ficha
30
IGOR LANIELLA FERNANDEZ
00:41:26
Aurreko
/
17
Hurrengo
E-posta
×
Antolatzailearekin harremanetan jarri
Zure kontsultaren arrazoiak
Aukeratu
Ezin dut nire izen-ematea BUKATU
EZ NAIZ IZEN emandako bezala agertzen
Nire IZEN-EMATEAREN EGIAZTAGIRIA behar dut
BAJA/ITZULKETA/TITULAR aldaketa
Nire izan-ematearen DATUAK ALDATU nahi ditut
Ekitaldiaren ARGIBIDE OROKORRAK (dortsal ematea, ibilbideak, ordutegiak, araudia, zerbituak, e. a.)
Ekitaldia ITXIA dago. Nola egin dezaket izen-ematea?
SAILKAPENEN gorabehera
Harremanetarako pertsona
Harremanetarako emaila
Harremanetarako telefonoa
Iruzkina
×
Acceso deportistas
Erabiltzailea/E-maila:
Pasahitza:
×
×
Información de movimientos
×
Ekitaldia amaitu da dagoeneko
Hurrengo egutegian edizio berriak bilatu ditzakezu.
×