Sansilbestrail Esteribar
Toggle navigation
Sansilbestrail Esteribar
Hasiera
Izen-emateak
Izena eman
Izen-emateak kontsultatu
Sailkapena
Sailkapenak
Aukeratu proba bat bere sailkapena ikusteko
Clasificaciones 20K Sailkapenak
Clasificaciones 8K Sailkapenak
Clasificaciones 20K Sailkapenak
Clasificaciones 8K Sailkapenak
20K
[Categoría]
SENF
SENM
VETF
VETM
[Sexo]
F
M
PUESTO
DORSAL
APELLIDOS
NOMBRE
SEXO
TIEMPO OFICIAL
PROVINCIA
POBLACIÓN
TIEMPO 1
POSICIÓN 1
KM/H
DIFERENCIA - 1º
PUESTO CATEGORIA
CATEGORIA
Ver ficha
1
234
ALEGRIA
JESÚS MARÍ
M
01:34:19
NAVARRA
ARRONIZ
0:58:34
1
04:43:00
1
SENM
Ver ficha
2
174
RAMOS PEÑA
ÁLVARO
M
01:37:18
NAVARRA
PAMPLONA
1:00:03
2
04:52:00
0:02:59
2
SENM
Ver ficha
3
77
ZARRANZ OSINAGA
XABIER
M
01:37:31
NAVARRA
IRUNBERRI/LUMBIER
1:01:08
4
04:52:00
0:03:12
3
SENM
Ver ficha
4
171
SOLA TORRALBA
ION
M
01:37:50
NAVARRA
ARRE
1:01:24
5
04:53:00
0:03:31
4
SENM
Ver ficha
5
247
AZPIROZ BEUNZA
AIMAR
M
01:39:17
NAVARRA
ARRUITZ
1:02:51
6
04:58:00
0:04:58
5
SENM
Ver ficha
6
135
BERTRAND
THIBAUT
M
01:39:53
NAVARRA
PAMPLONA
1:01:03
3
05:00:00
0:05:34
6
SENM
Ver ficha
7
76
SARDINA
ARITZ
M
01:40:01
NAVARRA
PAMPLONA/IRUÑA
1:03:17
8
05:00:00
0:05:42
7
SENM
Ver ficha
8
102
BERNEDO ROYUELA
VICTOR
M
01:41:43
BIZKAIA
ELORRIO
1:03:09
7
05:05:00
0:07:24
8
SENM
Ver ficha
9
114
AMATRIAIN SANJUAN
VICTOR
M
01:42:19
NAVARRA
SANGÜESA
1:03:18
9
05:07:00
0:08:00
9
SENM
Ver ficha
10
4
TABAR CLEMENTE
IOAR
M
01:42:57
NAVARRA
UNANU
1:04:00
10
05:09:00
0:08:38
10
SENM
Ver ficha
11
175
CALVO ORTEGA
JUAN
M
01:47:58
SALAMANCA
CIUDAD RODRIGO
1:06:56
11
05:24:00
0:13:39
11
SENM
Ver ficha
12
74
ARRIOLA ALAVA
MIKEL
M
01:48:33
NAVARRA
LESAKA
1:08:16
14
05:26:00
0:14:14
12
SENM
Ver ficha
13
24
PEREZ ELIZARI
AITOR
M
01:48:34
NAVARRA
ZIZUR NAGUSIA
1:08:27
16
05:26:00
0:14:15
13
SENM
Ver ficha
14
27
SETUAIN HUALDE
ENEKO
M
01:48:43
NAVARRA
BURLADA
1:07:51
12
05:26:00
0:14:24
14
SENM
Ver ficha
15
291
IRASTORZA ALZUA
IKER
M
01:48:53
GIPUZKOA
PASAIA
1:08:07
13
05:27:00
0:14:34
1
VETM
Ver ficha
16
16
BALDA IRUROZKI
BITTOR
M
01:50:33
NAVARRA
IRUNBERRI
1:08:46
18
05:32:00
0:16:14
15
SENM
Ver ficha
17
144
LASARTE
JOSEBA
M
01:50:59
NAVARRA
BERA
1:08:44
17
05:33:00
0:16:40
2
VETM
Ver ficha
18
34
MORILLO SANCHEZ
RUBEN
M
01:51:03
NAVARRA
AOIZ
1:08:26
15
05:33:00
0:16:44
16
SENM
Ver ficha
19
227
BARRIO FOCHEZ
UNAI
M
01:52:13
NAVARRA
PAMPLONA
1:09:47
20
05:37:00
0:17:54
3
VETM
Ver ficha
20
55
AZPILICUETA SALDIAS
ARITZ
M
01:53:01
GIPUZKOA
IRUN
1:09:57
21
05:39:00
0:18:42
17
SENM
Ver ficha
21
41
IRURITA NARVAEZ
ÁLVARO
M
01:53:12
NAVARRA
OSTIZ
1:09:07
19
05:39:00
0:18:53
18
SENM
Ver ficha
22
246
SENAR ZUÑIGA
IÑAKI
M
01:53:40
NAVARRA
PAMPLONA
1:10:40
24
05:41:00
0:19:21
19
SENM
Ver ficha
23
340
BENEDE RAMÍREZ
ENEKO
M
01:54:04
NAVARRA
ZIZUR NAGUSIA
1:12:22
27
05:42:00
0:19:45
20
SENM
Ver ficha
24
317
BLANES MOGOLLON
IVAN
M
01:54:38
NAVARRA
BERRIOSUSO
1:12:18
26
05:43:00
0:20:19
4
VETM
Ver ficha
25
28
OLLO
MIKEL
M
01:54:54
NAVARRA
INBULUZKETA
1:11:40
25
05:44:00
0:20:35
21
SENM
Ver ficha
26
1
IRIGOYEN INDAVE
NAIARA
F
01:55:05
NAVARRA
BURLADA
1:10:11
1
05:45:00
0:20:46
1
SENF
Ver ficha
27
103
ARRARAS ILUNDAIN
ANDONI
M
01:55:09
NAVARRA
BURLADS
1:10:29
23
05:45:00
0:20:50
5
VETM
Ver ficha
28
180
ARELLANO GOÑI
ARKAITZ
M
01:55:09
NAVARRA
BARAÑAIN
1:12:38
30
05:45:00
0:20:50
22
SENM
Ver ficha
29
8
CAMBRA LOPETEGUI
ANGEL MARIA
M
01:55:21
GIPUZKOA
IRUN
1:12:42
31
05:46:00
0:21:02
6
VETM
Ver ficha
30
82
BAQUEDANO DÍEZ
UNAI
M
01:55:23
NAVARRA
PAMPLONA
1:13:20
34
05:45:00
0:21:04
23
SENM
Aurreko
/
9
Hurrengo
Ver ficha
1
JESÚS MARÍ ALEGRIA
01:34:19
Ver ficha
2
ÁLVARO RAMOS PEÑA
01:37:18
Ver ficha
3
XABIER ZARRANZ OSINAGA
01:37:31
Ver ficha
4
ION SOLA TORRALBA
01:37:50
Ver ficha
5
AIMAR AZPIROZ BEUNZA
01:39:17
Ver ficha
6
THIBAUT BERTRAND
01:39:53
Ver ficha
7
ARITZ SARDINA
01:40:01
Ver ficha
8
VICTOR BERNEDO ROYUELA
01:41:43
Ver ficha
9
VICTOR AMATRIAIN SANJUAN
01:42:19
Ver ficha
10
IOAR TABAR CLEMENTE
01:42:57
Ver ficha
11
JUAN CALVO ORTEGA
01:47:58
Ver ficha
12
MIKEL ARRIOLA ALAVA
01:48:33
Ver ficha
13
AITOR PEREZ ELIZARI
01:48:34
Ver ficha
14
ENEKO SETUAIN HUALDE
01:48:43
Ver ficha
15
IKER IRASTORZA ALZUA
01:48:53
Ver ficha
16
BITTOR BALDA IRUROZKI
01:50:33
Ver ficha
17
JOSEBA LASARTE
01:50:59
Ver ficha
18
RUBEN MORILLO SANCHEZ
01:51:03
Ver ficha
19
UNAI BARRIO FOCHEZ
01:52:13
Ver ficha
20
ARITZ AZPILICUETA SALDIAS
01:53:01
Ver ficha
21
ÁLVARO IRURITA NARVAEZ
01:53:12
Ver ficha
22
IÑAKI SENAR ZUÑIGA
01:53:40
Ver ficha
23
ENEKO BENEDE RAMÍREZ
01:54:04
Ver ficha
24
IVAN BLANES MOGOLLON
01:54:38
Ver ficha
25
MIKEL OLLO
01:54:54
Ver ficha
26
NAIARA IRIGOYEN INDAVE
01:55:05
Ver ficha
27
ANDONI ARRARAS ILUNDAIN
01:55:09
Ver ficha
28
ARKAITZ ARELLANO GOÑI
01:55:09
Ver ficha
29
ANGEL MARIA CAMBRA LOPETEGUI
01:55:21
Ver ficha
30
UNAI BAQUEDANO DÍEZ
01:55:23
Aurreko
/
9
Hurrengo
NAFARROA XTREM
+34 690298566
E-posta
Web
Facebook
×
Antolatzailearekin harremanetan jarri
Zure kontsultaren arrazoiak
Aukeratu
Ezin dut nire izen-ematea BUKATU
EZ NAIZ IZEN emandako bezala agertzen
Nire IZEN-EMATEAREN EGIAZTAGIRIA behar dut
BAJA/ITZULKETA/TITULAR aldaketa
Nire izan-ematearen DATUAK ALDATU nahi ditut
Ekitaldiaren ARGIBIDE OROKORRAK (dortsal ematea, ibilbideak, ordutegiak, araudia, zerbituak, e. a.)
ITXAROTE-ZERRENDAREN argibidea
Ekitaldia ITXIA dago. Nola egin dezaket izen-ematea?
SAILKAPENEN gorabehera
Harremanetarako pertsona
Harremanetarako emaila
Harremanetarako telefonoa
Iruzkina
×
Acceso deportistas
Erabiltzailea/E-maila:
Pasahitza:
×
×
Información de movimientos
×
Ekitaldia amaitu da dagoeneko
Hurrengo egutegian edizio berriak bilatu ditzakezu.
×