LAZKAOKO IV. BIKOTEEN KROSS MISTOA-2019
Toggle navigation
LAZKAOKO IV. BIKOTEEN KROSS MISTOA-2019
Hasiera
Izen-emateak
Izena eman
Parte-hartzaileen zerrenda
Izen-emateak kontsultatu
Informazioa
Dokumentuak
Berriak
Sailkapena
EU
ES - Español
EU - Euskara
Sailkapenak
LAZKAO MISTOA SAILKAPENA
[Sexo]
F
M
PUESTO
DORSAL
APELLIDOS
NOMBRE
SEXO
TIEMPO OFICIAL
POBLACIÓN
KM/H
DIFERENCIA - 1º
PV1
V1
DIFV1
PV2
V2
DIFV2
PV3
V3
DIFV3
Ver ficha
1
19
OIKILI
DANI
M
00:20:25
ZIZURKIL
03:43:00
---
3
0:00:44
---
1
0:05:07
1
0:09:24
Ver ficha
2
19
IBAÑEZ
MARIA
F
00:20:25
GAINTZA
03:43:00
---
4
0:00:44
---
1
0:05:07
1
0:09:24
Ver ficha
3
26
RUBIO LASA
IZARO
F
00:20:27
ORDIZIA
03:43:00
0:00:02
5
0:00:44
---
2
0:05:08
0:00:01
2
0:09:25
0:00:01
Ver ficha
4
26
CUADRADO
MITXEL
M
00:20:27
ORDIZIA
03:43:00
0:00:02
4
0:00:44
---
3
0:05:08
0:00:01
2
0:09:25
0:00:01
Ver ficha
5
1
SADA
ASIER
M
00:20:58
DONOSTIA
03:49:00
0:00:33
11
0:00:45
0:00:01
7
0:05:16
0:00:09
6
0:09:52
0:00:28
Ver ficha
6
1
SADA
AINHOA
F
00:20:58
DONOSTIA
03:49:00
0:00:33
8
0:00:45
0:00:01
8
0:05:16
0:00:09
5
0:09:52
0:00:28
Ver ficha
7
6
URRUZOLA ZABALETA
XABIER
M
00:20:59
IBARRA
03:49:00
0:00:34
5
0:00:44
---
4
0:05:10
0:00:03
4
0:09:45
0:00:21
Ver ficha
8
6
PERURENA ARRUABARRENA
IZARO
F
00:20:59
TOLOSA
03:49:00
0:00:34
2
0:00:44
---
4
0:05:10
0:00:03
4
0:09:45
0:00:21
Ver ficha
9
31
UNANUE ARANBURU
MAIDER
F
00:21:00
ARAMA
03:49:00
0:00:35
7
0:00:45
0:00:01
6
0:05:15
0:00:08
6
0:09:52
0:00:28
Ver ficha
10
31
UNANUE DIEZ
ASIER
M
00:21:00
ARAMA
03:49:00
0:00:35
8
0:00:45
0:00:01
6
0:05:15
0:00:08
5
0:09:52
0:00:28
Ver ficha
11
14
SAGARNA SAGARNA
NAROA
F
00:21:16
ORMAIZTI
03:52:00
0:00:51
1
0:00:44
3
0:05:08
0:00:01
3
0:09:41
0:00:17
Ver ficha
12
14
VENTUREIRA IRIZAR
MICHEL
M
00:21:16
BEASAIN
03:52:00
0:00:51
2
0:00:44
---
2
0:05:08
0:00:01
3
0:09:41
0:00:17
Ver ficha
13
9
URRUTIA YURREBASO
AINARA
F
00:21:47
ARETXABALETA
03:58:00
0:01:22
3
0:00:44
---
7
0:05:16
0:00:09
7
0:09:57
0:00:33
Ver ficha
14
9
ATXA AZPIAZU
JON
M
00:21:47
ARETXABALETA
03:58:00
0:01:22
1
0:00:44
8
0:05:16
0:00:09
7
0:09:57
0:00:33
Ver ficha
15
8
COLOMO ARTOLA
LOURDES
F
00:21:49
ZIZURKIL
03:58:00
0:01:24
9
0:00:45
0:00:01
5
0:05:15
0:00:08
8
0:09:57
0:00:33
Ver ficha
16
8
ARRATE GOIKOETXEA
JOSE LUIS
M
00:21:49
ZIZURKIL
03:58:00
0:01:24
7
0:00:45
0:00:01
5
0:05:15
0:00:08
8
0:09:57
0:00:33
Ver ficha
17
4
ISPIZUA MUNITIZ
IKER
M
00:21:54
BERMEO
03:59:00
0:01:29
9
0:00:45
0:00:01
10
0:05:24
0:00:17
9
0:10:09
0:00:45
Ver ficha
18
4
UNGUREANU
RALUKA
F
00:21:54
BERMEO
03:59:00
0:01:29
10
0:00:45
0:00:01
10
0:05:24
0:00:17
9
0:10:09
0:00:45
Ver ficha
19
27
MENDIA
ETOR
M
00:22:02
LAZKAO
04:00:00
0:01:37
10
0:00:45
0:00:01
9
0:05:22
0:00:15
10
0:10:10
0:00:46
Ver ficha
20
27
ARRIETA
NAROA
F
00:22:02
LAZKAO
04:00:00
0:01:37
11
0:00:45
0:00:01
9
0:05:22
0:00:15
10
0:10:10
0:00:46
Ver ficha
21
2
ARRIETA GOROSTIAGA
UNAI
M
00:22:12
LAZKAO
04:02:00
0:01:47
12
0:00:46
0:00:02
11
0:05:25
0:00:18
11
0:10:11
0:00:47
Ver ficha
22
2
CANO ARANO
MADDALEN
F
00:22:12
BEASAIN
04:02:00
0:01:47
12
0:00:46
0:00:02
11
0:05:25
0:00:18
11
0:10:11
0:00:47
Ver ficha
23
3
IDIAKEZ AGIRRE
MANEX
M
00:23:45
LAZKAO
04:19:00
0:03:20
16
0:00:51
0:00:07
13
0:05:56
0:00:49
13
0:11:13
0:01:49
Ver ficha
24
3
GOIKOETXEA ZUBELDIA
AINHOA
F
00:23:45
LAZKAO
04:19:00
0:03:20
16
0:00:51
0:00:07
13
0:05:56
0:00:49
13
0:11:13
0:01:49
Ver ficha
25
17
AZKARATE BERGARA
AMAIA
F
00:23:54
ATAUN
04:21:00
0:03:29
15
0:00:50
0:00:06
15
0:05:58
0:00:51
14
0:11:16
0:01:52
Ver ficha
26
17
RUIZ DE ZUAZO GARMENDIA
MIKEL
M
00:23:54
LAZKAO
04:21:00
0:03:29
15
0:00:50
0:00:06
16
0:05:58
0:00:51
14
0:11:16
0:01:52
Ver ficha
27
28
ZEBERIO AGIRRE
JON
M
00:24:05
LAZKAO
04:23:00
0:03:40
6
0:00:44
---
12
0:05:34
0:00:27
12
0:10:49
0:01:25
Ver ficha
28
28
GARMENDIA ARREGI
UXUE
F
00:24:05
LAZKAO
04:23:00
0:03:40
6
0:00:44
---
12
0:05:34
0:00:27
12
0:10:49
0:01:25
Ver ficha
29
30
LEUNDA PRIETO
AMAIA
F
00:24:20
LAZKAO
04:25:00
0:03:55
17
0:00:52
0:00:08
17
0:06:13
0:01:06
17
0:11:32
0:02:08
Ver ficha
30
30
GARMENDIA AROZTEGUI
JON
M
00:24:20
BEASAIN
04:25:00
0:03:55
17
0:00:52
0:00:08
17
0:06:13
0:01:06
17
0:11:32
0:02:08
Aurreko
/
3
Hurrengo
Ver ficha
1
DANI OIKILI
00:20:25
Ver ficha
2
MARIA IBAÑEZ
00:20:25
Ver ficha
3
IZARO RUBIO LASA
00:20:27
Ver ficha
4
MITXEL CUADRADO
00:20:27
Ver ficha
5
ASIER SADA
00:20:58
Ver ficha
6
AINHOA SADA
00:20:58
Ver ficha
7
XABIER URRUZOLA ZABALETA
00:20:59
Ver ficha
8
IZARO PERURENA ARRUABARRENA
00:20:59
Ver ficha
9
MAIDER UNANUE ARANBURU
00:21:00
Ver ficha
10
ASIER UNANUE DIEZ
00:21:00
Ver ficha
11
NAROA SAGARNA SAGARNA
00:21:16
Ver ficha
12
MICHEL VENTUREIRA IRIZAR
00:21:16
Ver ficha
13
AINARA URRUTIA YURREBASO
00:21:47
Ver ficha
14
JON ATXA AZPIAZU
00:21:47
Ver ficha
15
LOURDES COLOMO ARTOLA
00:21:49
Ver ficha
16
JOSE LUIS ARRATE GOIKOETXEA
00:21:49
Ver ficha
17
IKER ISPIZUA MUNITIZ
00:21:54
Ver ficha
18
RALUKA UNGUREANU
00:21:54
Ver ficha
19
ETOR MENDIA
00:22:02
Ver ficha
20
NAROA ARRIETA
00:22:02
Ver ficha
21
UNAI ARRIETA GOROSTIAGA
00:22:12
Ver ficha
22
MADDALEN CANO ARANO
00:22:12
Ver ficha
23
MANEX IDIAKEZ AGIRRE
00:23:45
Ver ficha
24
AINHOA GOIKOETXEA ZUBELDIA
00:23:45
Ver ficha
25
AMAIA AZKARATE BERGARA
00:23:54
Ver ficha
26
MIKEL RUIZ DE ZUAZO GARMENDIA
00:23:54
Ver ficha
27
JON ZEBERIO AGIRRE
00:24:05
Ver ficha
28
UXUE GARMENDIA ARREGI
00:24:05
Ver ficha
29
AMAIA LEUNDA PRIETO
00:24:20
Ver ficha
30
JON GARMENDIA AROZTEGUI
00:24:20
Aurreko
/
3
Hurrengo
E-posta
×
Antolatzailearekin harremanetan jarri
Zure kontsultaren arrazoiak
Aukeratu
Ezin dut nire izen-ematea BUKATU
EZ NAIZ IZEN emandako bezala agertzen
Nire IZEN-EMATEAREN EGIAZTAGIRIA behar dut
BAJA/ITZULKETA/TITULAR aldaketa
Nire izan-ematearen DATUAK ALDATU nahi ditut
Ekitaldiaren ARGIBIDE OROKORRAK (dortsal ematea, ibilbideak, ordutegiak, araudia, zerbituak, e. a.)
Ekitaldia ITXIA dago. Nola egin dezaket izen-ematea?
SAILKAPENEN gorabehera
Harremanetarako pertsona
Harremanetarako emaila
Harremanetarako telefonoa
Iruzkina
×
Acceso deportistas
Erabiltzailea/E-maila:
Pasahitza:
×
×
Información de movimientos
×
Ekitaldia amaitu da dagoeneko
Hurrengo egutegian edizio berriak bilatu ditzakezu.
×