3 HONDARTZAK XXXI. KROSSA
Toggle navigation
3 HONDARTZAK XXXI. KROSSA
Hasiera
Izen-emateak
Izena eman
Izen-emateak kontsultatu
Informazioa
Dokumentuak
Berriak
Sailkapena
EU
ES - Español
EU - Euskara
Sailkapenak
Absoluta / orokorra
[Sexo]
F
M
PUESTO
DORSAL
APELLIDOS
NOMBRE
SEXO
TIEMPO OFICIAL
PROVINCIA
POBLACIÓN
TIEMPO 1
POSICIÓN 1
KM/H
DIFERENCIA - 1º
Ver ficha
1
29
MIMENZA CASTILLO
AITOR
M
00:30:16
BIZKAIA
ELORRIO
0:15:04
1
03:02:00
Ver ficha
2
12
RUZAFA CUETO
RUBEN
M
00:31:46
GIPUZKOA
AIZARNAZABAL
0:15:50
2
03:11:00
0:01:30
Ver ficha
3
8
FERNANDEZ ACHA
MIKEL
M
00:32:05
GIPUZKOA
EZKIO
0:15:52
3
03:13:00
0:01:49
Ver ficha
4
33
ARNAIZ URIBARREN
BEÑAT
M
00:32:11
GIPUZKOA
ARRASATE
0:15:52
4
03:13:00
0:01:55
Ver ficha
5
40
GARCIA GABARI
IÑIGO
M
00:32:11
NAVARRA
PAMPLONA
0:15:55
5
03:13:00
0:01:55
Ver ficha
6
34
AKBA VILCHEZ
IBAI
M
00:32:20
GIPUZKOA
HERNANI
0:16:10
7
03:14:00
0:02:04
Ver ficha
7
30
GARRAUS ALDAZ
ION
M
00:32:46
GIPUZKOA
IRUN
0:16:14
8
03:17:00
0:02:30
Ver ficha
8
22
SEGUROLA ULI
ANDER
M
00:32:54
GIPUZKOA
DONOSTIA
0:16:09
6
03:17:00
0:02:38
Ver ficha
9
5
LARQUÉ SANJURJO
GWENDAL
M
00:33:21
NAVARRA
BERA
0:16:41
16
03:20:00
0:03:05
Ver ficha
10
37
SUDUPE MENDIZABAL
JOKIN
M
00:33:22
GIPUZKOA
AZKOITIA
0:16:39
12
03:20:00
0:03:06
Ver ficha
11
24
AIT BENALI
M'BAREK
M
00:33:23
GIPUZKOA
IRUN
0:16:40
13
03:20:00
0:03:07
Ver ficha
12
36
BELLOSILLO PÉREZ
ALBERTO
M
00:33:25
GIPUZKOA
BEASAIN
0:16:40
15
03:21:00
0:03:09
Ver ficha
13
25
ELIZAGOYEN ARRUTI
JOSEBA
M
00:33:28
NAVARRA
NARBARTE
0:16:40
14
03:21:00
0:03:12
Ver ficha
14
31
PAZ MARTIKORENA
SATHYA
M
00:33:28
GIPUZKOA
ZESTOA
0:16:38
9
03:21:00
0:03:12
Ver ficha
15
32
GARATE BADIOLA
MIKEL
M
00:33:42
GIPUZKOA
AZKOITIA
0:16:39
11
03:22:00
0:03:26
Ver ficha
16
4
GIL MARTÍN
GORKA
M
00:33:45
GIPUZKOA
LASARTE-ORIA
0:16:38
10
03:23:00
0:03:29
Ver ficha
17
166
SEVILLA VICENTE
IÑIGO
M
00:34:24
GIPUZKOA
ORDIZIA
0:17:24
23
03:26:00
0:04:08
Ver ficha
18
28
CABERO GASTAMINZA
JON ANDER
M
00:34:35
GIPUZKOA
TOLOSA
0:17:18
20
03:27:00
0:04:19
Ver ficha
19
9
ZALACAIN NAVAS
OSCAR
M
00:34:37
GIPUZKOA
DONOSTIA
0:16:58
17
03:28:00
0:04:21
Ver ficha
20
126
RAJADO BARBERENA
ASIER
M
00:34:43
GIPUZKOA
ANDOAIN
0:17:32
27
03:28:00
0:04:27
Ver ficha
21
193
BARRON ADURIZ
RUBEN XABIER
M
00:34:49
GIPUZKOA
DONOSTIA
0:17:16
18
03:29:00
0:04:33
Ver ficha
22
113
PORTILLO RASERO
EDU
M
00:34:53
GIPUZKOA
ANDOAIN
0:17:31
26
03:29:00
0:04:37
Ver ficha
23
35
VILLASANTE DE LA FUENTE
SARA
F
00:34:55
GIPUZKOA
SAN SEBASTIÁN
0:17:40
1
03:30:00
0:04:39
Ver ficha
24
519
ITURRALDE SANCHEZ
ALEXANDER
M
00:35:01
GIPUZKOA
HERNANI
0:17:23
22
03:30:00
0:04:45
Ver ficha
25
19
EIZAGUIRRE GARMENDIA
IÑIGO
M
00:35:02
GIPUZKOA
ZARAUTZ
0:17:40
34
03:30:00
0:04:46
Ver ficha
26
15
HERNÁNDEZ ARROYO
MIGUEL ÁNGEL
M
00:35:08
NAVARRA
CAPARROSO
0:17:38
30
03:31:00
0:04:52
Ver ficha
27
39
CALDERÓN NOZAL
ÁLVARO
M
00:35:12
GIPUZKOA
DONOSTIA - SAN SEBASTIÁN
0:17:38
29
03:31:00
0:04:56
Ver ficha
28
23
SANCHEZ MOYA
OSEL
M
00:35:16
GIPUZKOA
ELGOIBAR
0:17:39
32
03:32:00
0:05:00
Ver ficha
29
217
NAFARRATE USANDIZAGA
ANDER
M
00:35:17
GIPUZKOA
ARRASATE
0:17:28
25
03:32:00
0:05:01
Ver ficha
30
27
ITURRI URQUIA
IBAN
M
00:35:21
GIPUZKOA
ORMAIZTEGI
0:17:38
31
03:32:00
0:05:05
Aurreko
/
49
Hurrengo
Ver ficha
1
AITOR MIMENZA CASTILLO
00:30:16
Ver ficha
2
RUBEN RUZAFA CUETO
00:31:46
Ver ficha
3
MIKEL FERNANDEZ ACHA
00:32:05
Ver ficha
4
BEÑAT ARNAIZ URIBARREN
00:32:11
Ver ficha
5
IÑIGO GARCIA GABARI
00:32:11
Ver ficha
6
IBAI AKBA VILCHEZ
00:32:20
Ver ficha
7
ION GARRAUS ALDAZ
00:32:46
Ver ficha
8
ANDER SEGUROLA ULI
00:32:54
Ver ficha
9
GWENDAL LARQUÉ SANJURJO
00:33:21
Ver ficha
10
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL
00:33:22
Ver ficha
11
M'BAREK AIT BENALI
00:33:23
Ver ficha
12
ALBERTO BELLOSILLO PÉREZ
00:33:25
Ver ficha
13
JOSEBA ELIZAGOYEN ARRUTI
00:33:28
Ver ficha
14
SATHYA PAZ MARTIKORENA
00:33:28
Ver ficha
15
MIKEL GARATE BADIOLA
00:33:42
Ver ficha
16
GORKA GIL MARTÍN
00:33:45
Ver ficha
17
IÑIGO SEVILLA VICENTE
00:34:24
Ver ficha
18
JON ANDER CABERO GASTAMINZA
00:34:35
Ver ficha
19
OSCAR ZALACAIN NAVAS
00:34:37
Ver ficha
20
ASIER RAJADO BARBERENA
00:34:43
Ver ficha
21
RUBEN XABIER BARRON ADURIZ
00:34:49
Ver ficha
22
EDU PORTILLO RASERO
00:34:53
Ver ficha
23
SARA VILLASANTE DE LA FUENTE
00:34:55
Ver ficha
24
ALEXANDER ITURRALDE SANCHEZ
00:35:01
Ver ficha
25
IÑIGO EIZAGUIRRE GARMENDIA
00:35:02
Ver ficha
26
MIGUEL ÁNGEL HERNÁNDEZ ARROYO
00:35:08
Ver ficha
27
ÁLVARO CALDERÓN NOZAL
00:35:12
Ver ficha
28
OSEL SANCHEZ MOYA
00:35:16
Ver ficha
29
ANDER NAFARRATE USANDIZAGA
00:35:17
Ver ficha
30
IBAN ITURRI URQUIA
00:35:21
Aurreko
/
49
Hurrengo
E-posta
Web
×
Antolatzailearekin harremanetan jarri
Zure kontsultaren arrazoiak
Aukeratu
Ezin dut nire izen-ematea BUKATU
EZ NAIZ IZEN emandako bezala agertzen
Nire IZEN-EMATEAREN EGIAZTAGIRIA behar dut
BAJA/ITZULKETA/TITULAR aldaketa
Nire izan-ematearen DATUAK ALDATU nahi ditut
Ekitaldiaren ARGIBIDE OROKORRAK (dortsal ematea, ibilbideak, ordutegiak, araudia, zerbituak, e. a.)
Ekitaldia ITXIA dago. Nola egin dezaket izen-ematea?
SAILKAPENEN gorabehera
Harremanetarako pertsona
Harremanetarako emaila
Harremanetarako telefonoa
Iruzkina
×
Acceso deportistas
Erabiltzailea/E-maila:
Pasahitza:
×
×
Información de movimientos
×
Ekitaldia amaitu da dagoeneko
Hurrengo egutegian edizio berriak bilatu ditzakezu.
×