III. Euskal Kosta Krosa
Toggle navigation
III. Euskal Kosta Krosa
Hasiera
Izen-emateak
Izena eman
Parte-hartzaileen zerrenda
Izen-emateak kontsultatu
Informazioa
Dokumentuak
Berriak
Sailkapena
EU
ES - Español
EU - Euskara
Sailkapenak
Orokorra / Absoluta
[Sexo]
F
M
PUESTO
DORSAL
APELLIDOS
NOMBRE
SEXO
TIEMPO OFICIAL
TIEMPO NETO
PROVINCIA
POBLACIÓN
TIEMPO 1
POSICIÓN 1
TIEMPO 2
POSICIÓN 2
KM/H
DIFERENCIA - 1º
Ver ficha
1
157
DIAZ LOPEZ
JOSEBA
M
01:10:57
01:10:57
GIPUZKOA
AZKOITIA
0:21:18
1
0:55:41
1
03:22:00
Ver ficha
2
231
MARTINEZ RIAÑO
ANGEL
M
01:12:18
01:12:18
RIOJA (LA)
SANTO DOMINGO DE LA CALZADA
0:21:25
2
0:56:52
2
03:26:00
0:01:21
Ver ficha
3
114
MANCISIDOR ERMINA
XABAT
M
01:14:12
01:14:10
GIPUZKOA
AZPEITIA
0:23:33
12
0:58:45
3
03:31:00
0:03:15
Ver ficha
4
13
VAHL PEDROSA
GUILLERMO
M
01:15:58
01:15:57
GIPUZKOA
ZARAUTZ
0:23:08
10
0:59:19
4
03:36:00
0:05:01
Ver ficha
5
87
HOFF IZQUIERDO
JAVI
M
01:16:13
01:16:13
GIPUZKOA
IRÚN
0:23:02
7
1:00:14
6
03:37:00
0:05:16
Ver ficha
6
130
LUIS ANTA
DONATO
M
01:17:19
01:17:19
BIZKAIA
ZALDIBAR
0:23:03
9
1:00:45
8
03:40:00
0:06:22
Ver ficha
7
192
AGIRRE IRAOLA
TOMÁS
M
01:17:25
01:17:25
GIPUZKOA
ZARAUTZ
0:22:17
3
0:59:52
5
03:40:00
0:06:28
Ver ficha
8
169
RUBIO SAN SEBASTIAN
AITOR
M
01:17:30
01:17:28
GIPUZKOA
ORIO
0:23:01
5
1:00:44
7
03:40:00
0:06:33
Ver ficha
9
93
SERRANO CALVO
ANDER
M
01:17:53
01:17:52
GIPUZKOA
IDIAZABAL
0:23:02
8
1:00:47
10
03:41:00
0:06:56
Ver ficha
10
71
AGIRRE MUJIKA
KOLDO
M
01:17:54
01:17:54
GIPUZKOA
BEASAIN
0:23:02
6
1:00:47
9
03:42:00
0:06:57
Ver ficha
11
257
MANCISIDOR
IGON
M
01:18:04
01:18:03
GIPUZKOA
DEBA
0:23:38
13
1:01:39
13
03:42:00
0:07:07
Ver ficha
12
224
BIZKARRA ETXEGIBEL
GORKA
M
01:18:12
01:18:08
BIZKAIA
MAÑARIA
0:23:25
11
1:01:37
11
03:42:00
0:07:15
Ver ficha
13
137
EIZAGUIRRE GARMENDIA
IÑIGO
M
01:18:30
01:18:28
GIPUZKOA
ZARAUTZ
0:24:17
24
1:02:35
17
03:43:00
0:07:33
Ver ficha
14
174
TENA TERRADILLOS
OSCAR
M
01:18:39
01:18:37
GIPUZKOA
ZARAUTZ
0:24:17
22
1:02:33
14
03:44:00
0:07:42
Ver ficha
15
118
AÑORGA UNANUE
IÑAKI
M
01:19:05
01:19:04
GIPUZKOA
USURBIL
0:24:17
20
1:02:34
15
03:45:00
0:08:08
Ver ficha
16
165
IRIBAR AZKUE
IOSU
M
01:19:14
01:19:14
GIPUZKOA
GETARIA
0:24:17
23
1:02:34
16
03:45:00
0:08:17
Ver ficha
17
146
GONZALEZ LARRAÑAGA
GORKA
M
01:19:33
01:19:32
GIPUZKOA
GETARIA
0:24:17
19
1:02:35
18
03:46:00
0:08:36
Ver ficha
18
136
AGUILAR
OLIVER
M
01:20:05
01:20:05
GIPUZKOA
ZARAUTZ
0:22:18
4
1:01:37
12
03:48:00
0:09:08
Ver ficha
19
194
SANZ ZALDUA
SINOE
M
01:20:07
01:20:04
GIPUZKOA
VILLABONA
0:24:18
25
1:02:35
19
03:48:00
0:09:10
Ver ficha
20
228
IRAETA AGIRRE
ARKAITZ
M
01:20:40
01:20:37
GIPUZKOA
AZKOITIA
0:24:39
32
1:03:43
22
03:49:00
0:09:43
Ver ficha
21
267
ZIALTZETA MENDIZABAL
UNAI
M
01:20:41
01:20:38
GIPUZKOA
AZPEITIA
0:24:38
29
1:03:43
21
03:49:00
0:09:44
Ver ficha
22
70
TAPIA HERNANDEZ
MARCOS
M
01:20:43
01:20:42
GIPUZKOA
IRUN
0:24:37
28
1:03:44
23
03:50:00
0:09:46
Ver ficha
23
164
ZUBIAURRE ACHA
JUAN
M
01:20:43
01:20:43
GIPUZKOA
EIBAR
0:24:39
34
1:03:52
24
03:50:00
0:09:46
Ver ficha
24
145
GUTIÉRREZ ESCOBAR
MANUAL VICENTE
M
01:21:30
01:21:26
HUESCA
BOLTAÑA
0:23:54
17
1:04:09
25
03:52:00
0:10:33
Ver ficha
25
151
GARCÍA ALZUGUREN
BORJA
M
01:21:39
01:21:34
NAVARRA
LESAKA
0:24:52
37
1:04:19
27
03:52:00
0:10:42
Ver ficha
26
89
SANCHEZ SAN JOSE
JAVI
M
01:21:51
01:21:50
GIPUZKOA
IRÚN
0:24:38
30
1:04:12
26
03:53:00
0:10:54
Ver ficha
27
203
ARTETXE TELLETXEA
IÑIGO
M
01:22:07
01:22:02
GIPUZKOA
ZARAUTZ
0:25:22
48
1:04:57
31
03:53:00
0:11:10
Ver ficha
28
236
FERNANDEZ
KARLOS
M
01:22:17
01:22:11
GIPUZKOA
USURBIL
0:23:52
15
1:03:31
20
03:54:00
0:11:20
Ver ficha
29
201
GONZALEZ ETXEZARRETA
JULEN
M
01:22:34
01:22:33
GIPUZKOA
BEASAIN
0:23:52
16
1:04:33
29
03:55:00
0:11:37
Ver ficha
30
238
POMBAR SAINZ
ANGEL
M
01:22:36
01:22:31
NAVARRA
BERA
0:24:52
38
1:04:55
30
03:55:00
0:11:39
Aurreko
/
9
Hurrengo
Ver ficha
1
JOSEBA DIAZ LOPEZ
01:10:57
Ver ficha
2
ANGEL MARTINEZ RIAÑO
01:12:18
Ver ficha
3
XABAT MANCISIDOR ERMINA
01:14:12
Ver ficha
4
GUILLERMO VAHL PEDROSA
01:15:58
Ver ficha
5
JAVI HOFF IZQUIERDO
01:16:13
Ver ficha
6
DONATO LUIS ANTA
01:17:19
Ver ficha
7
TOMÁS AGIRRE IRAOLA
01:17:25
Ver ficha
8
AITOR RUBIO SAN SEBASTIAN
01:17:30
Ver ficha
9
ANDER SERRANO CALVO
01:17:53
Ver ficha
10
KOLDO AGIRRE MUJIKA
01:17:54
Ver ficha
11
IGON MANCISIDOR
01:18:04
Ver ficha
12
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL
01:18:12
Ver ficha
13
IÑIGO EIZAGUIRRE GARMENDIA
01:18:30
Ver ficha
14
OSCAR TENA TERRADILLOS
01:18:39
Ver ficha
15
IÑAKI AÑORGA UNANUE
01:19:05
Ver ficha
16
IOSU IRIBAR AZKUE
01:19:14
Ver ficha
17
GORKA GONZALEZ LARRAÑAGA
01:19:33
Ver ficha
18
OLIVER AGUILAR
01:20:05
Ver ficha
19
SINOE SANZ ZALDUA
01:20:07
Ver ficha
20
ARKAITZ IRAETA AGIRRE
01:20:40
Ver ficha
21
UNAI ZIALTZETA MENDIZABAL
01:20:41
Ver ficha
22
MARCOS TAPIA HERNANDEZ
01:20:43
Ver ficha
23
JUAN ZUBIAURRE ACHA
01:20:43
Ver ficha
24
MANUAL VICENTE GUTIÉRREZ ESCOBAR
01:21:30
Ver ficha
25
BORJA GARCÍA ALZUGUREN
01:21:39
Ver ficha
26
JAVI SANCHEZ SAN JOSE
01:21:51
Ver ficha
27
IÑIGO ARTETXE TELLETXEA
01:22:07
Ver ficha
28
KARLOS FERNANDEZ
01:22:17
Ver ficha
29
JULEN GONZALEZ ETXEZARRETA
01:22:34
Ver ficha
30
ANGEL POMBAR SAINZ
01:22:36
Aurreko
/
9
Hurrengo
E-posta
×
Antolatzailearekin harremanetan jarri
Zure kontsultaren arrazoiak
Aukeratu
Ezin dut nire izen-ematea BUKATU
EZ NAIZ IZEN emandako bezala agertzen
Nire IZEN-EMATEAREN EGIAZTAGIRIA behar dut
BAJA/ITZULKETA/TITULAR aldaketa
Nire izan-ematearen DATUAK ALDATU nahi ditut
Ekitaldiaren ARGIBIDE OROKORRAK (dortsal ematea, ibilbideak, ordutegiak, araudia, zerbituak, e. a.)
Ekitaldia ITXIA dago. Nola egin dezaket izen-ematea?
SAILKAPENEN gorabehera
Harremanetarako pertsona
Harremanetarako emaila
Harremanetarako telefonoa
Iruzkina
×
Acceso deportistas
Erabiltzailea/E-maila:
Pasahitza:
×
×
Información de movimientos
×
Ekitaldia amaitu da dagoeneko
Hurrengo egutegian edizio berriak bilatu ditzakezu.
×