XXI Josetxo Imaz Memoriala
Toggle navigation
XXI Josetxo Imaz Memoriala
Hasiera
Izen-emateak
Izena eman
Parte-hartzaileen zerrenda
Izen-emateak kontsultatu
Informazioa
Dokumentuak
Berriak
Sailkapena
Sailkapenak
Sailkapen Orokorra
[Categoría]
M40
M45
M50
M55
M60
M65
SENF
SENM
W35
W40
W45
W50
W55
[Sexo]
F
M
PUESTO
DORSAL
APELLIDOS
NOMBRE
SEXO
TIEMPO OFICIAL
TIEMPO NETO
PROVINCIA
POBLACIÓN
KM/H
DIF
P-CAT
CATEGORIA
Ver ficha
1
254
MIMENZA
AITOR
M
00:30:43
00:30:43
BIZKAIA
ELORRIO
03:04:00
1
SENM
Ver ficha
2
1
OIARBIDE
ALEXANDER
M
00:31:38
00:31:38
GIPUZKOA
ORDIZIA
03:10:00
0:00:55
2
SENM
Ver ficha
3
75
IBARRA
UNAI
M
00:32:09
00:32:09
GIPUZKOA
ARRASATE
03:13:00
0:01:26
3
SENM
Ver ficha
4
207
GARIN
ENEKO
M
00:33:10
00:33:10
GIPUZKOA
VILALBONA
03:19:00
0:02:27
4
SENM
Ver ficha
5
96
KAANACHE
HOSSAIN
M
00:33:46
00:33:46
GIPUZKOA
ORIO
03:23:00
0:03:03
5
SENM
Ver ficha
6
222
SALDIAS
ANDONI
M
00:34:02
00:34:02
GIPUZKOA
TOLOSA
03:24:00
0:03:19
1
M45
Ver ficha
7
7
CANTERO
RUBEN
M
00:34:14
00:34:14
GIPUZKOA
LASARTE ORIA
03:25:00
0:03:31
6
SENM
Ver ficha
8
24
OTERMIN
JON
M
00:34:25
00:34:25
GIPUZKOA
URRETXU
03:27:00
0:03:42
1
M40
Ver ficha
9
60
INZA
IMANOL
M
00:34:38
00:34:38
GIPUZKOA
ZUMARRAGA
03:28:00
0:03:55
7
SENM
Ver ficha
10
203
IRAOLA
ALEX
M
00:34:41
00:34:41
GIPUZKOA
ORDIZIA
03:28:00
0:03:58
8
SENM
Ver ficha
11
117
BELLOSILLO
ALBERTO
M
00:34:42
00:34:42
GIPUZKOA
BEASAIN
03:28:00
0:03:59
9
SENM
Ver ficha
12
30
FRANCO
ALBERTO
M
00:34:44
00:34:44
GIPUZKOA
RENTERIA
03:28:00
0:04:01
2
M45
Ver ficha
13
164
SOUTO
AITOR
M
00:34:45
00:34:45
GIPUZKOA
ERRENTERIA
03:28:00
0:04:02
3
M45
Ver ficha
14
57
ETXEBESTE
AITOR
M
00:35:31
00:35:31
GIPUZKOA
BEASAIN
03:33:00
0:04:48
4
M45
Ver ficha
15
15
SEVILLA
IÑIGO
M
00:35:32
00:35:31
GIPUZKOA
ORDIZIA
03:33:00
0:04:49
10
SENM
Ver ficha
16
33
TELLERIA
JULEN
M
00:35:34
00:35:34
GUADALAJARA
TOLOSA
03:33:00
0:04:51
11
SENM
Ver ficha
17
48
UZKUDUN
GARI
M
00:35:43
00:35:43
GIPUZKOA
AZPEITIA
03:34:00
0:05:00
2
M40
Ver ficha
18
211
GOENAGA
JOSU
M
00:35:45
00:35:41
GIPUZKOA
TOLOSA
03:34:00
0:05:02
12
SENM
Ver ficha
19
94
GANZARAIN
MIKEL
M
00:35:47
00:35:44
GIPUZKOA
ZALDIBIA
03:34:00
0:05:04
13
SENM
Ver ficha
20
252
MENDIZABAL
ARITZ
M
00:35:48
00:35:44
GIPUZKOA
ORDIZIA
03:34:00
0:05:05
14
SENM
Ver ficha
21
210
LARREA
EÑAUT
M
00:35:57
00:35:50
GIPUZKOA
IKAZTEGIETA
03:35:00
0:05:14
15
SENM
Ver ficha
22
187
SERRANO
SERGIO
M
00:36:07
00:36:06
GIPUZKOA
IDIAZABAL
03:37:00
0:05:24
5
M45
Ver ficha
23
105
CID
DAVID
M
00:36:10
00:36:09
GIPUZKOA
LAZKAO
03:37:00
0:05:27
16
SENM
Ver ficha
24
39
OIARBIDE
IMANOL
M
00:36:29
00:36:29
GIPUZKOA
ORDIZIA
03:39:00
0:05:46
1
M55
Ver ficha
25
176
LEKUE
BEÑAT
M
00:36:30
00:36:30
GIPUZKOA
RENTERIA
03:39:00
0:05:47
17
SENM
Ver ficha
26
271
IRIONDO
IBON
M
00:36:32
00:36:31
HERNANI
03:39:00
0:05:49
6
M45
Ver ficha
27
23
CAPA
ASIER
M
00:36:44
00:36:42
GIPUZKOA
TOLOSA
03:40:00
0:06:01
18
SENM
Ver ficha
28
229
ORMAZABAL
JULEN
M
00:36:50
00:36:46
GIPUZKOA
LASARTE-ORIA
03:41:00
0:06:07
19
SENM
Ver ficha
29
196
GARCIA
UNAX
M
00:36:55
00:36:55
GIPUZKOA
ORDIZIA
03:42:00
0:06:12
20
SENM
Ver ficha
30
128
ITURRIOZ
BEÑAT
M
00:37:03
00:36:59
GIPUZKOA
BEASAIN
03:42:00
0:06:20
21
SENM
Aurreko
/
9
Hurrengo
Ver ficha
1
AITOR MIMENZA
00:30:43
Ver ficha
2
ALEXANDER OIARBIDE
00:31:38
Ver ficha
3
UNAI IBARRA
00:32:09
Ver ficha
4
ENEKO GARIN
00:33:10
Ver ficha
5
HOSSAIN KAANACHE
00:33:46
Ver ficha
6
ANDONI SALDIAS
00:34:02
Ver ficha
7
RUBEN CANTERO
00:34:14
Ver ficha
8
JON OTERMIN
00:34:25
Ver ficha
9
IMANOL INZA
00:34:38
Ver ficha
10
ALEX IRAOLA
00:34:41
Ver ficha
11
ALBERTO BELLOSILLO
00:34:42
Ver ficha
12
ALBERTO FRANCO
00:34:44
Ver ficha
13
AITOR SOUTO
00:34:45
Ver ficha
14
AITOR ETXEBESTE
00:35:31
Ver ficha
15
IÑIGO SEVILLA
00:35:32
Ver ficha
16
JULEN TELLERIA
00:35:34
Ver ficha
17
GARI UZKUDUN
00:35:43
Ver ficha
18
JOSU GOENAGA
00:35:45
Ver ficha
19
MIKEL GANZARAIN
00:35:47
Ver ficha
20
ARITZ MENDIZABAL
00:35:48
Ver ficha
21
EÑAUT LARREA
00:35:57
Ver ficha
22
SERGIO SERRANO
00:36:07
Ver ficha
23
DAVID CID
00:36:10
Ver ficha
24
IMANOL OIARBIDE
00:36:29
Ver ficha
25
BEÑAT LEKUE
00:36:30
Ver ficha
26
IBON IRIONDO
00:36:32
Ver ficha
27
ASIER CAPA
00:36:44
Ver ficha
28
JULEN ORMAZABAL
00:36:50
Ver ficha
29
UNAX GARCIA
00:36:55
Ver ficha
30
BEÑAT ITURRIOZ
00:37:03
Aurreko
/
9
Hurrengo
Powered by
RockTheSport.com
×
Antolatzailearekin harremanetan jarri
Zure kontsultaren arrazoiak
Aukeratu
Ezin dut nire izen-ematea BUKATU
EZ NAIZ IZEN emandako bezala agertzen
Nire IZEN-EMATEAREN EGIAZTAGIRIA behar dut
BAJA/ITZULKETA/TITULAR aldaketa
Nire izan-ematearen DATUAK ALDATU nahi ditut
Ekitaldiaren ARGIBIDE OROKORRAK (dortsal ematea, ibilbideak, ordutegiak, araudia, zerbituak, e. a.)
Ekitaldia ITXIA dago. Nola egin dezaket izen-ematea?
SAILKAPENEN gorabehera
Harremanetarako pertsona
Harremanetarako emaila
Harremanetarako telefonoa
Iruzkina
×
Acceso deportistas
Erabiltzailea/E-maila:
Pasahitza:
×
×
Información de movimientos
×
Ekitaldia amaitu da dagoeneko
Hurrengo egutegian edizio berriak bilatu ditzakezu.
×